4. místo ve 2. lize MČR družstev

0
591
Naší první účast ve finále MČR družstev hodnotí trenér Marcel:
O víkend 26-27.9.2020 závodilo družstvo děvčat historicky poprvé ve finále MČR družstev které se konalo v Pardubicích. Cílem pro 2. ligu bylo umístit se do třetího místa. Již první půlden naznačil, že to bude velmi těžké, průběžně byl Náš klub čtvrtý, dva body za Kolínem. V neděli držela děvčata šance na bronzové medaile až do závěrečné kraulové štafety kde jsme sice skončili třetí, ale Kolín hned za námi a tím pádem Nám zůstala nepopulární čtvrtá pozice, na druhou stranu je družstvo děvčat dvanácté v republice. Lídrem týmu byla juniorská reprezentantka Adéla Chalupová, která vybojovala 66 bodů,
velmi dobře plavala Síma Doubravská s 61. body. Klub dále reprezentovala Aneta Kutzlerová, Elena Kutzlerová, Michala Plašilová, Anežka Součková, Adéla Kurcová, Markéta Málková. Poděkováni patří Ádě Kurcové, která závodní kariéru před rokem ukončila, ale byla velmi platnou závodnic.
Ostatní děvčata nedokázala navázat na výkony ze semifinále a tím pádem získat rozdílových OSM bodů, které nás dělily od bronzové medaile.
Na obrázku může být: 10 people, stojící lidé, text, kde se píše pepsi VORTEXAIR enteria TAPEX IGEPA CBL RABAG STRA