Dvě medaile z Pohárů ČR mladšího žactva!

0
990

Tento víkend se konaly Poháry ČR ml. žactva, což je pro hlavní soutěž pro tuto kategorii. Už samotná kvalifikace je pro plavce úspěchem a odměnou za celoroční práci. Na tuto soutěž se kvalifikovali čtyři litoměřičtí plavci. Desetiletí žáci bojovali v Mladé Boleslavi kam se probojovali Tomáš Vysoudil a Nela Guderová. Právě Nela si vyplavala třetí místo na 100VZ v čase 1:15,16. Tomáš si zase zlepšil osobní rekord na 50VZ a získal další zkušenosti. Jedenáctiletí měli svůj Pohár v Kladně. Tam se probojovala děvčata Elen Kutzlerová a Míša Plašilová. Míša nejdříve sbírala ,,brambory“ na 200P a 800VZ. V neděli ovšem smůlu prolomila a vybojovala bronz na 100P v čase 1:29,97. Elen se vedlo na znakařských tratích. Na 100Z skončila v osobáku na pěkném jedenáctém místě. Blahopřejeme, děkujeme závodníkům za skvělou reprezentaci klubu a trenérům Marcelovi s Kiki za výbornou práci.