KP ml. žactva Litoměřice

0
1152

Uplynulou sobotu náš klub pořádal KP ml. žactva, který je jedinou kvalifikací pro Poháry 10 a 11 tiletého žactva. Domácí plavci se dokázali výborně připravit. Krajskými přebornicemi se staly 11 leté žačky: Anežka Součková na 50M,100M, 200P,100PZ, 200PZ (stříbro přidala na 100P), Adéla Chalupová na 800VZ,(stříbrné medaile získala na 400VZ, 200VZ, 100VZ , bronzové na 100 a 200Z). V kategorii 10 letého žactva si krajský titul vyplavala Michaela Plašilová na 50P a 100PZ (stříbrné medaile vybojovala na 50Z,100Z, 50M a 100VZ). Ve stejné kategorii se na stupně vítězů dokázala prosadit Elen Kutzlerová a to na 100Z a 50VZ, kde získala bronzové medaile. Dobře si vedli i ostatní plavci, kteří se nedostali na stupně vítězů, ale osobní rekordy se jim podařilo překonat v hojném počtu. Poděkování patří v neposlední řadě pořadatelskému týmu, který zajistil hladký průběh závodů.