Litoměřický kalich – 25. ročník

0
519

V sobotu 18.2.2023 náš klub uspořádal již 25. ročník závodů Litoměřický Kalich. Do Litoměřic se sjelo přes 220 plavců z 23 oddílů. Naši obsadili v soutěži klubů celkově 8. místo. Největší podíl na tom měl Tonda Trembač, který všechny své starty proměnil v umístění na stupních vítězů a osobní rekord. (1 x zlato, 4 x stříbro a 1 x bronz). Stříbrnou medaili si vyplavala Sofie Lišková a bronzovou získala Anežka Trembačová. Těsně čtvrtí skončili: Pavel Zámečník, Lucka Černá a Markéta Trojáčková. Skvělé výkony bez diskvalifikací předvedli naši nejmladší závodníci ve vložených závodech a gratulace míří i ostatním, kteří si zlepšili osobní rekordy. Poděkování patří všem, kdo se na organizaci závodů podíleli.