Memoriál J. Jezbery Chomutov a nominace na LODM

0
292
Poslední dubnovou sobotu se uskutečnil 35. ročník Memoriálu Jaroslava Jezbery, kde jsme nemohli chybět. Ze 182 startů naši plavci zaplavali 150 osobních rekordů. Ve velké konkurenci se na stupně vítězů dokázali prosadit jen Tomáš Vysoudil a Antonín Trembač. Tom ve starším žactvu zvítězil v disciplíně 50P(:35,94) a ještě přidal třetí místo na 200VZ(2:11,86). Ve stejné disciplíně skončil o stupínek před ním Tonda Trembač (2:11,51), který byl navíc v kategorii prvoročák a o to je pro něj medaile cennější. Oba kluci navíc byli nominováni do krajského výběru Letní Olympiády dětí a mládeže, jenž je uskuteční na konci června v Olomouci a z našeho klubu kluky na LODM doprovodí ještě Nela Guderová. Všem velká gratulace.