Memoriál J. Jezbery

0
865

Poslední dubnový víkend se naši žáci zúčastnili Memoriálu J. Jezbery v Chomutově. Litoměřičtí plavci se předvedli ve výborné formě. Z Chomutova jsme si odvezli mnoho osobních rekordů a umístění na stupních vítězů. Čtyři první místa si připsala Adéla Chalupová (100,200VZ, 100 a 200PZ) a přidala ještě druhá místa na 50VZ a 50Z. Další úspěšnou plavkyní byla Michaela Plašilová, které získala stříbro na 200PZ, 200VZ, 50P. Závod na 50M se v Chomutově plave na finále bez rozdílů věku jako memoriál Matěje Volfa. Do něho se v kategorií dívek jsme měli hned dvě zástupkyně. Na druhém místě dohmátla Anežka Součková a finále skončila šestá Markéta Málková. V chlapeckém finále skončil druhý Denis Ševčík. Velkou radost nám udělala smíšená polohová štafeta ve složení Chalupová, Součková, Ševčík a Musil, která získala senzační první místo. Všem kdo se umístil nebo zlepšil blahopřejeme. O víkendu se výběr našich žáků zúčastní závodů s mezinárodní konkurencí-Májového Brna.