Přijatí – Vánoční cena Mostu (4.11.)

0
810

Sraz: v sobotu 4.11 7:30 Aquadrom Most

(původně jsme měli jet ten termín do Litvínova, ale vzhledem k disciplínám jsme se rozhodli pro Most)

č.disc. jméno, přihl. čas rozplavba/dráha

BALÁK Lukáš 1994
2 100 VZ 00:55,71 25/6
6 50 Z 00:30,99 24/4
12 50 VZ 00:25,38 25/3
14 50 P 00:34,87 21/5

CHALUPOVÁ Adéla 2006
1 100 VZ 01:14,11 19/1
3 50 M 00:46,24 5/3
5 50 Z 00:38,64 21/2
9 100 PZ 01:33,00 8/3
11 50 VZ 00:34,67 18/6
13 50 P 00:49,60 14/1

DIENELTOVÁ Tereza 2005
1 100 VZ 01:12,78 19/4
5 50 Z 00:36,70 24/6
9 100 PZ 01:23,10 13/4
11 50 VZ 00:32,90 20/2
13 50 P 00:44,10 19/4

DOUBRAVSKÁ Simona 2004
1 100 VZ 01:11,50 20/4
3 50 M 00:39,14 11/3
5 50 Z 00:37,52 22/3
9 100 PZ 01:18,10 17/5
11 50 VZ 00:32,56 21/5

GUDEROVÁ Nela 2008
1 100 VZ 01:33,41 10/6
3 50 M 00:50,00 5/2
5 50 Z 00:46,81 11/6
9 100 PZ 01:45,00 5/5
11 50 VZ 00:41,16 10/4
13 50 P 00:55,00 8/5

HARTMANOVÁ Anna 2005
1 100 VZ 01:16,60 17/3
3 50 M 00:45,97 6/1
5 50 Z 00:40,93 17/5
9 100 PZ 01:29,51 11/5
11 50 VZ 00:34,36 18/3
13 50 P 00:48,39 15/1

HRDLIČKOVÁ Tereza 2005
1 100 VZ 01:16,50 18/6
3 50 M 00:37,25 13/5
5 50 Z 00:39,80 19/3
9 100 PZ 01:21,26 15/1
11 50 VZ 00:33,50 19/2
13 50 P 00:42,92 20/5

KIRSCHNER Václav 2000
2 100 VZ 00:59,70 23/2
4 50 M 00:29,61 16/1
10 100 PZ 01:11,51 16/6
12 50 VZ 00:26,95 24/2

KROUFEK Martin 1999
2 100 VZ 00:54,96 25/5
6 50 Z 00:28,89 25/5
12 50 VZ 00:24,85 26/1
14 50 P 00:34,10 21/3

KUBÍKOVÁ Eva 2001
1 100 VZ 01:07,19 24/3
5 50 Z 00:36,57 24/1
9 100 PZ 01:20,27 15/3
11 50 VZ 00:30,41 25/3

KURCOVÁ Adéla 2001
1 100 VZ 01:03,07 27/5
5 50 Z 00:33,88 26/3
9 100 PZ 01:14,00 20/2
11 50 VZ 00:28,86 28/2

KUTZLEROVÁ Elena 2007
1 100 VZ 01:33,50 9/3
3 50 M 00:52,10 4/6
5 50 Z 00:48,61 9/2
9 100 PZ 01:42,00 6/2
11 50 VZ 00:41,59 9/5
13 50 P 00:58,59 5/3

KUTZLEROVÁ Aneta 2004
1 100 VZ 01:06,00 25/3
5 50 Z 00:33,49 27/6
9 100 PZ 01:16,10 19/5
11 50 VZ 00:29,87 26/2
13 50 P 00:45,00 18/4

KŘEČKOVÁ Vanda 2006
1 100 VZ 01:23,50 13/4
3 50 M 00:41,50 10/2
5 50 Z 00:45,60 12/4
9 100 PZ 01:32,90 9/6
11 50 VZ 00:36,00 16/6
13 50 P 00:50,80 12/3

MAŠEK Martin 2006
2 100 VZ 01:28,90 10/6
4 50 M 00:45,10 5/4
6 50 Z 00:45,10 12/1
10 100 PZ 01:50,00 2/3
12 50 VZ 00:38,10 10/3
14 50 P 00:52,10 9/6

MUSIL Filip 2005
2 100 VZ 01:12,56 16/6
4 50 M 00:38,65 10/6
6 50 Z 00:37,64 19/3
10 100 PZ 01:26,35 9/5
12 50 VZ 00:32,78 16/1

MÁLKOVÁ Markéta 2006
1 100 VZ 01:15,22 18/2
3 50 M 00:41,09 10/3
5 50 Z 00:39,78 20/6
9 100 PZ 01:34,01 8/6
11 50 VZ 00:35,79 16/1
13 50 P 00:50,40 13/1

NETRH Vojtěch 2002
2 100 VZ 00:56,90 24/2
6 50 Z 00:32,10 23/3
10 100 PZ 01:04,90 17/4
14 50 P 00:30,45 22/3

PLAŠILOVÁ Michaela 2007
1 100 VZ 01:24,00 13/5
3 50 M 00:44,38 7/1
5 50 Z 00:42,67 15/5
9 100 PZ 01:33,30 8/5
11 50 VZ 00:37,80 13/3
13 50 P 00:47,23 16/2

PRŠALA Tomáš 2004
2 100 VZ 01:05,70 20/2
4 50 M 00:35,21 12/1
10 100 PZ 01:18,03 13/5
12 50 VZ 00:29,09 21/2
14 50 P 00:41,19 17/4

SCHEJBALOVÁ Barbora 2005
1 100 VZ 01:15,26 18/5
3 50 M 00:43,30 8/1
5 50 Z 00:40,70 18/6
9 100 PZ 01:27,80 11/3
11 50 VZ 00:34,60 18/2
13 50 P 00:46,55 17/5

SOUČKOVÁ Anežka 2006
1 100 VZ 01:14,50 19/6
3 50 M 00:34,18 17/6
5 50 Z 00:40,90 17/2
9 100 PZ 01:20,06 16/6
11 50 VZ 00:32,32 21/3
13 50 P 00:40,60 22/2

ZIKMUNDOVÁ Tereza 2002
1 100 VZ 01:08,30 23/4
3 50 M 00:32,26 19/1
9 100 PZ 01:16,57 18/3
11 50 VZ 00:31,15 25/6

ZIKMUNDOVÁ Marie 2005
1 100 VZ 01:13,93 19/2
3 50 M 00:42,30 9/5
5 50 Z 00:44,01 13/3
9 100 PZ 01:34,40 7/3
11 50 VZ 00:34,64 18/1

ZÁMEČNÍK Petr 2006
2 100 VZ 01:29,18 9/4
4 50 M 00:48,10 3/3
6 50 Z 00:48,17 9/6
10 100 PZ 01:44,95 3/2
12 50 VZ 00:38,91 10/6
14 50 P 00:53,30 8/1

ŠEBL Radim 2005
2 100 VZ 01:09,20 18/5
4 50 M 00:40,80 7/2
6 50 Z 00:38,10 19/1
10 100 PZ 01:24,52 10/6
12 50 VZ 00:31,80 18/5

ŠEVČÍK Denis 2005
2 100 VZ 01:08,76 18/4
4 50 M 00:33,95 13/6
10 100 PZ 01:16,60 14/6
12 50 VZ 00:31,79 18/4
14 50 P 00:42,51 16/6

Přijatí:

BALÁK Lukáš 1994
CHALUPOVÁ Adéla 2006
DIENELTOVÁ Tereza 2005
DOUBRAVSKÁ Simona 2004
GUDEROVÁ Nela 2008
HARTMANOVÁ Anna 2005
HELCL Tomáš 2004
HRDLIČKOVÁ Tereza 2005
KIRSCHNER Václav 2000
KŘEČKOVÁ Vanda 2006
KROUFEK Martin 1999
KUBÍKOVÁ Eva 2001
KURCOVÁ Adéla 2001
KUTZLEROVÁ Aneta 2004
KUTZLEROVÁ Elena 2007
MÁLKOVÁ Markéta 2006
MAŠEK Martin 2006
MUSIL Filip 2005
NETRH Vojtěch 2002
PLAŠILOVÁ Michaela 2007
PRŠALA Tomáš 2004
SCHEJBALOVÁ Barbora 2005
SOUČKOVÁ Anežka 2006
ŠEBL Radim 2005
ŠEVČÍK Denis 2005
ZÁMEČNÍK Petr 2006
ZIKMUNDOVÁ Tereza 2002
ZIKMUNDOVÁ Marie 2005

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here