Rozvrh výcvikových a tréninkových hodin a ceny kurzů

V době školních prázdnin výuka plavání neprobíhá!
Družstvo
Stav
Výcvikové hodiny
Trenéři
Roční
poplatek
Seznam
účastníků
Rodiče + děti PO 17:00
Obsazeno

Pondělí 17 - 18

Kateřina Kuderová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PO18
Obsazeno

Pondělí 18 - 19

Mgr. Zuzana Sudová
Martina Rambousková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci ÚT17
Obsazeno

Úterý 17 - 18

Mgr. Lenka Šerksová
Martin Schejbal

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci mladší STŘ17
Obsazeno

Středa 17 - 18

Mgr. Lenka Šerksová
Martin Schejbal

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PÁ17
Volno

Pátek 17 - 18

Pavla Málková
Martina Rambousková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 7 – 8 let
Obsazeno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Simona Doubravská

4000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 7 – 8 let
Volno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Pavla Málková
Martina Rambousková

4000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 7 – 8 let
Volno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Mgr. Zuzana Sudová
Eliška Králová

4000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 6 – 7 let
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Mgr. Lenka Šerksová
Barbora Schejbalová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 6 – 7 let
Volno

Úterý 16 - 17

Mgr. Adéla Černá
Terezie Pešková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 6 – 7 let
Volno

Úterý 16 - 17

Josef Ševčík
Pavla Málková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Zdokonalovací 8 – 9 let
Obsazeno

Úterý 17 - 19
Pátek 17 - 19

Jitka Businská
Robert Král

4000,- Kč
Seznam účastníků
Přípravka
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Středa 17 - 19
Čtvrtek 17- 18 tělocvična (ZŠ Havlíčkova)
Pátek 16 - 17.15

Mgr. Štěpán Šetek

4200,- Kč
Seznam účastníků
Závodní A (13 let a starší)
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Úterý 6.15 -7.30
17 - 18.30
Středa 17 - 19
Čtvrtek 6.15 - 7.30
Pátek 16 - 18
Sobota (když nejsou závody) 8:00-10:00

Suchá příprava
Lichý týden: PO (tělocvična) 15:45 - 16:45, PÁ (posilovna) 15 - 16
Sudý týden: ÚT (posilovna) 16 - 17, PÁ (venku)15 - 16

Marcel Souček

6400,- Kč
Seznam účastníků
Závodní B (11 – 13 let)
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Úterý 6.15 -7.30
17 - 18
Středa 17 - 19
Čtvrtek 6.15 - 7.30
Pátek 16 - 18
Sobota (když nejsou závody) 8:00-10:00

Suchá příprava
Lichý týden - ÚT (posilovna) 16-17, PÁ (venku) - 15 - 16
Sudý týden - PO (tělocvična) 15:45-16:45, PÁ (posilovna) 15 - 16
pozn. mladší plavci mají každý pátek cvičení venku

Daniel Vach

6400,- Kč
Seznam účastníků
Kondiční
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Monika Mejtová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci starší STŘ18
Volno

OTEVŘEME POKUD BUDE KURZ NAPLNĚN MINIMÁLNĚ 10 DĚTMI
Středa 18 - 19

Mgr. Lenka Šerksová
Martin Schejbal

3000 Kč Kč
Seznam účastníků
Sportovní
Obsazeno

úterý + pátek 18-19

Mgr. Monika Mejtová

4000 Kč Kč
Seznam účastníků
Předškoláci ÚT 16
Volno

Úterý 16-17

Mgr. Zuzana Sudová

3000 Kč Kč
Seznam účastníků