Úspěšné závody v Sursee, Podolí a Mělníku

930

Minulý víkend byl pro litoměřické plavání velice úspěšný ?

Naši nejmladší plaváčci rozvířili vody mělnického bazénu a je z toho mnoho stupňů vítězů a osobních rekordů. Někteří zavítali poprvé na takové závody a my jim přejeme, aby si mnoho závodů užili tak, jako tyto. Bez nich to prostě nejde.

Na Jarní ceně Prahy naši plavci tak zahřáli vodu, až nám z toho chudák Fíla Musil onemocněl ? Dobře se vedlo Terce Dienetlové, která si zaplavala osobák na 200Z. O medailové žně se pak postarali Síma která senzačně zvítezila na 200Z(potvrzené SCM), Anet byla druhá a ještě přidala bronz na poloviční trati, Míša si odváží dvě stříbra na 100 a 200Z a Adél se prosadili mezi stařími soupeřkami a odváží si bronz na 200Z (potvrzené SCM), které zaútočily na všechny medailové pozice. A ty časy! Krása.

No a ve švýcarském Sursee voda přímo vřela! Proběhlo zde multiutkání reprezentací jedenácti států. V české výběru nechyběl náš závodník Vojta Netrh. Čas v disciplíně 200P 2:16,94 znamenal pro Vojtu kromě bronzové medaile hlavně limit na MEJ v Kazani, a také B-LIMIT NA MSJ v Budapešti!!! Vojtovi se dařilo i dál, vyplaval si skvělé osobáky na 50 M 26,97, 100 P 1:04,95 a 50P :29,75.

Stále nemůžeme uvěřit, jak se dařilo! Nesmíme ale usnout na vavřínech. Velikonoce jsme strávili v Nymburku na soustředění, kde jsme odtrénovali spoustu kvalitních kilometrů. Mladší se soustředili doma v Litoměřicích.