VC Ústí nad Labem

0
2522

Plavecký klub Litoměřice se o víkendu zúčastnil VC města Ústí nad Labem v plavání. V kvalitní konkurenci se několik našich plavců dokázalo prosadit na stupně vítězů. Nejvíce medailí získala Michaela Plašilová, která zvítězila na 200Z. Tři stříbrné medaile přidala v disciplínách 100Z,100P a 100VZ. První místo v disciplíně 100M vybojovala Anežka Součková. Svou sbírku ještě rozšířila o stříbro na poloviční trati a stříbro na 50P. Vítězství si připsal Vojta Netrh v hlavním závodě na 200P a k tomu přidal bronz na 50P. Dvě bronzové medaile si ve znakařských disciplínách vybojovala Elen Kutzlerová. Po jedné bronzové medaili si z Ústí odváží Markéta Málková na 100M a Simona Doubravská na 200Z, kde navíc splnila limit do sportovního centra mládeže. Limit do SCM se podařilo splnit také Adéle Chalupové na 200Z. Blahopřejeme i ostatním plavcům, kteří si vylepšili svá osobní maxima a těšíme se a další závody. Fotky naleznete v odkaze.