Aktuální informace

1330
  • Bazény jsou od 18.12 i pro nás stále zavřené. Zatím nevíme, kdy se budeme moci k tréninku/výuce vrátit. Sledujte nadále stránky, kde vás o případných změnách budeme informovat.
  • Poměrná část příspěvků za první pololetí bude vrácena během února a března.
  • Při čtvrtém stupni PES je možné venku v omezeném počtu provádět, alespoň suchý trénink.  Tuto možnost určitě využijeme u starších plavců (stejně jako tomu bylo na jaře a na podzim). Až bude možné přípravu zahájit suchou tak dostanou děti instrukce od svých trenérů.  Zatím musejí sportovat individuálně nebo ve dvojicích.
  • I když je teď složité něco plánovat máme připravený rámcový plán akcí na tento rok. Zda se uskuteční (hlavně první pololetí), bude záležet na epidemiologické situaci:
  1. Závody Litoměřický Kalich 6.2.2021 – zrušeno (v případě příznivé situace proběhne v pozdějším termínu alespoň jako klubový /meziklubový závod)
  2. Jarní kondiční soustředění pro družstva závodní A+B Nymburk 28.3-4.4 2021
  3. Letní prázdninové soustředění voda/kola závodní A+B, přípravku (druhá polovina srpna termín bude upřesněn pravděpodobně od 14.8) Pozn. Po soustředění prosím neberte děti na dovolenou. Navážeme na soustředění normální přípravou u nás. Pokud by dítě vynechalo, tak by předchozí odvedená práce byla zbytečná.
  4. Závody Memoriál Luboše Kracíka 2.10.2021
  5. Závody MČR žactva roč. 2009 11-12.12.2021