Jarní cena nejmladšího žactva

0
126

V sobotu se naši mladí plavci zúčastnili Jarní ceny nejmladšího žactva v Chomutově. V kvalitní konkurenci jsme se rozhodně neztratili a vybojovali celkem šest umístění na stupních vítězů. Nejvíce medailí posbíral Daniel Vitásek, který zvítězil na 400VZ, druhý byl na 50VZ a třetí na 100PZ(+ 3x těsně čtvrté místo). Své první medali na ,,velkých“ závodech si vyplavala děvčata: Veronika Veselá – 2. místo na 50Z (+těsné čtvrté místo na 50VZ), Sára Jiskrová – 3. místo na 50Z a Zuzka Kafkova – 3. místo na 100P. Těsně čtvrtá doplavala ještě Hanka Harvánková na 100Z. Všem velká gratulace. Pochvalu zaslouží i ostatní plavci, kteří se umístili do desátého místa nebo si vylepšili svá osobní maxima. Nabité zkušenosti i výsledky je jistě povzbudí do další práce.