Velká cena Ústí nad Labem

0
106

15.-17.3.2024 proběhl 9. ročník Velké ceny Ústí nad Labem. V nabité konkurenci plavců z celé ČR a Polska byla i dvacítka litoměřických plavců z tréninkových skupin A a B.
Nejúspěšnější byl reprezentant 🇨🇿 Vojta Netrh, který zvítězil v hlavním závodě na 200 P 🏆 a zároveň překonal rekord VC Ústí nad Labem 👏 k tomu přidal ještě 🥉na 200 VZ.
Velmi dobře si vedl Tonda Trembač 🥇🥇🥈a potvrdil, že patří k nejlepším polohovkářům v mladším dorostu 💪.
Dvakrát 🥉🥉vybojovala Anežka Součková na 50 a 100 P.
Velmi blízko na stupně vítězů měla polohová štafeta ve složení : Kutzlerová, Netrh, Vysoudil, Součková 🥔 o desetinu vteřiny 🥲.
V první desítce doplavala ještě M.Motejlová, Elena Kutzlerová a Tomáš Vysoudil.
Ostatní se tentokrát mezi nejlepší nedostali.

Ze závodního B se závodů zúčastnilo 8 plavců, umístěním se nejlépe dařilo Sofii Liškové 2x🥉2xOR. Dále měli velmi blízko medaili Lucie Černá 2x 🥔, 3xOR, Iva Černá postupka od 5. do 9. místa a 3xOR, Markéta Trojáčková kvalitní 50M a 5. místo, 4xOR. Nejvíce OR zaznamenal Mikeš Mikuláš a to 5x, dále Josef Rambousek a Daniela Šterclová shodně po 3xOR.