Litvínovský pohár 19. ročník

0
157
6 medailí, přes 40 osobních rekordů z více jak 100 startů, 4 finálové účasti, 4. místo v soutěži klubů a jeden rekord závodu. Takový byl pro litoměřické plavce letošní Litvínovský pohár. Skvělé si vedl Tonda Trembač, který zvítězil ve finálovém závodě 200PZ a časem 2:17,00 překonal rekord závodu, který držel Tomáš Franta. K tomu ještě přidal:
2. místo na 100Z, 3. místo 100P a 4. míso na 100 M.
Mezi nejmladšími žačkami vybojovala 2. místo na 50VZ Hanka Harvánková a ještě přidala 4. místo na 50P. Třetí na 100Z mezi ženami doplavala Elen Kuztlerová.
Poslední medaili vybojoval mezi nejmladšími žáky Dan Vitásek a to bronz na 50VZ.
Do finále mladších žáků na 100PZ se proplaval Matouš Zámečník a skončil 4. Těsně pod stupni vítězů doplaval také na 50M.
Mezi staršími žačkami si finále 200PZ zaplavala také Markéta Trojáčková, která skončila na velmi pěkném 4. místě.
Posledním kdo se dokázal kvalifikovat do odpoledního finále byla mezi ženami Anežka Součková, které doplavala na krásném 5. místě. Navíc ji jen velmi těsně unikla medaile a to v disciplínách 100M a 100P kde obsadila 2 x 4. místo.
Všem moc blahopřejeme za perfektní práci.