Memoriál Luboše Kracíka

253
Dobrou formu předvedli na domácím bazénu nejstarší plavci z TS A.
V litoměřickém bazénu se konal 8.ročník Memoriálu Luboše Kracíka. Každý ze skupiny si vytvořil alespoň jeden OR. Nejvíce se tradičně dařilo Tondovi Trembačovi, který si vyplaval 6 x zlatou medaili a 4 osobní rekordy.
Anička Motejlová vyplavala 2x bronzovou medaili a 4 osobní rekordy. Tomáš Vysoudil získal jeden bronz a 4 osobní rekordy, Pavel Zámečník přidal jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili a 3 osobní rekordy. Sára Baudlerová 2x OR a 2x bronz. Michaela Plašilová 1xOR a tři bronzy, Monika Motejlová 1x OR a po jedné zlatou a stříbrnou příčku a Elena Kutzlerová 1x OR  a jednu bronzovou a jednu stříbrnou medaili.
Nejlépe se ze závodního B vedlo Anežce Trembačové (2x zlatá medaile a 5x OR), Markétě Trojáčkové (2x zlatá příčka, 1x bronzová a 4xOR) a Vojtěchu Veselému (2x stříbrná medaile, jednou bronzová a 4xOR). Všichni tři plavci se probojovali do finále na 200K. Medailové umístění zaznamenala i Musil Štěpán (1x 2. místo). Veronika Pajonková, Sofie Lišková a Iva Černá ziskaly shodně 1x bronzovou medaili. Zlepšit svá osobní maxima se povedlo Lucii Černé a Kristíně Petrové.
Svoji premiéru mělo i nové družstvo sportovního plavání. Zde plavali Nina Hujová, Anežka Chlupsová, Majda Illichmanová a Tomáš Jůna. I když se jejich čas strávený ve vodě snížil, jejich časy nebyly tak daleko od osobních rekordů.
Gratulace všem zúčastněným!