Mistrovství ČR žactva

0
196

Anežka Trembačová se kvalifikovala na MČR mladšího žactva do středočeského Kladna. V závodě na 100 P, kde se umístila na 25. místě a na 200 P byla bohužel diskvalifikována

Na Mistrovství ČR 13-letých v Jihlavě se i přes problémy s nachlazením a skřípnutým nervem povedlo oběma Litoměřickým plavcům zaplavat velmi kvalitní časy. Štěpán Musil si vylepšil své osobní maximum na trati 200Z a Markéta Trojáčková zaznamenala nejlepší umístění naší výpravy a to 14. místo na 100M.

Na MČR staršího žactva (ročník 2009) do Prostějova ročník 2009 se kvalifikovali Antonín Trembač a Sára Baudlerová. Vynikající Tonda vyplaval 4x osobní rekord, 2x stříbrnou příčku, 1x bronzovou příčku a 2x neoblíbené bramborové umístění.Tyto výsledky jsou odměnou za přístup k tréninku i k samotným závodům. Sára Baudlerová byla bohužel diskvalifikována pro opravu plaveckých brýlí.